Новини  
Новини
Архів новин
Новини сайту

23.10.2006
Компанія Майлінукс взяла участь у виставці “БЕЗПЕКА 2006”


Питання забезпечення захисту інформації від несанкціонованих дій завжди є питаннями особливої важливості. Наявність сучасних систем захисту є невід'ємною умовою ефективного розвитку підприємств та організацій державного і комерційного секторів.

“БЕЗПЕКА” є найбільшою в Україні виставкою, що висвітлює всі напрямки ринку безпеки. Виставка проводиться з метою більш глибокого ознайомлення представників широких ділових кіл та державних структур з ринком технічних засобів, програмного забезпечення, спецтехніки та послуг для забезпечення безпеки підприємницької та господарської діяльності.
Компанією Майлінукс були представлені варіанти захищеної операційної системи для обробки інформації з посиленними вимогами щодо безпеки. Продемонстровані рішення викликають зацікавленість державних установ та організацій, в яких циркулює інформація з обмеженим доступом, а також компаній, що працють з інформацією, яка є власністю держави.
У даний час компанія Майлінукс пропонує наступні варіанти захищеної операційної системи:

  • комплекс засобів захисту інформації для автоматизованих систем класу АС1 “myLinux 3.1 OKO”, що пройшов державну експертизу;

  • комплекс засобів захисту клієнта для автоматизованих систем класів АС2 та АС3;

  • комплекси засобів захисту серверних додатків (WEB, MAIL, PROXY тощо) для автоматизованих систем класів АС2 та АС3.

[ до списку новин ]
Авторське право © Компанія Майлінукс®, 2002-2024.
Всі назви та торгові марки зареєстровані та належать своїм законним власникам.

© Сайт розроблено у Cтудії "РОМАрт", 2004.
Сайт функціонує на myLinux 3.1 Server